Вироби з металу

   Металовироби - основа сучасного будівництва. Від матеріалів і якості виконання може залежати багато, в тому числі, людські життя. Вкрай важливо вибрати відповідального постачальника, який гарантує якість продукції, що володіє бездоганною репутацією і, що важливо, надає вигідні умови покупцям.

   Наша спеціалізація - виготовлення і монтаж металовиробів. Ми використовуємо професійний підхід, застосування новітніх технологій і обладнання, уважне ставлення до всіх деталей і нюансів процесу, сувору відповідність виробів до стандартів і нормам.

   Ми пропонуємо вам купити декоративні вироби з металу будь-якої складності на замовлення. Стандартизація і потік виробів певного типу - справа хороша, але на жаль, якщо керуватися тільки штампами і стандартними схемами, важко втілити в життя нові ідеї. Вироблення металовиробів за кресленнями і ескізами замовника - послуга, яку ми вважаємо вкрай важливою і яка користується заслуженою увагою наших клієнтів. Якщо вам потрібні нестандартні вироби з металу, телефонуйте!

НАШІ РОБОТИ

Контакти

Відповіді на запитання

Із задоволенням відповімо на всі Ваші питання по телефону +38 (097) 252 67 26. Або просто заповніть форму нижче:

Центральний офіс

вул. Путивльська, 1. м Суми

info@velsons.com.ua
+38 (097) 252 67 26
+38 (099) 011 44 10

тел./факс (0542) 25 56 46