Професійні дизайнерські проєкти під "ключ"

   Дизайн-проєкт - це віртуальна модель обробки і дизайну квартири. Дизайн проєкт інтер'єру квартири включає як розташування меблів і кольорову гамму інтер'єру, так і схему електропроводки з розташуванням розеток і інші інженерні комунікації. Це не тільки гарна картинка, а ще й складні розрахунки. Щоб зробити чіткий дизайн-проєкт, фахівцю потрібен не тільки естетичний смак, але і інженерна точність. Дизайнери-архітектори компанії АртРемонт мають профільну освіту та багатий досвід роботи: від розробки дизайн-проєкту кімнати до створення дизайн-проєкту будинку.

   Наявність професійного дизайн-проєкту інтер'єру спрощує роботу будівельникам, допомагає домогтися кращого результату і знижує ваші витрати. Адже ви дізнаєтесь, як буде виглядати дизайн і ремонт квартири ще до початку ремонту, і зможете внести зміни або що-небудь додати в обстановку. А у будівельників завжди під рукою буде наочний приклад робіт - слідуючи йому, вони втілять ваші мрії про ідеальний дизайнерський ремонт квартири в життя.

   Щоб фахівець приступив до розробки проєкту, залиште замовлення на нашому сайті або по телефону. Він приїде у зручний час, огляне планування квартири, уважно запише кожне ваше побажання, зробить необхідні заміри та фотографії. Особливу увагу він приділить схемі розміщення електропроводки і передбачить зручну розстановку меблів - не можна, щоб за підсумком одна з розеток виявилася недоступною через шафи, що часто трапляється в квартирах з ремонтом від забудовника.

НАШІ РОБОТИ

Контакти

Відповіді на запитання

Із задоволенням відповімо на всі Ваші питання по телефону +38 (097) 252 67 26. Або просто заповніть форму нижче:

Центральний офіс

вул. Путивльська, 1. м Суми

info@velsons.com.ua
+38 (097) 252 67 26
+38 (099) 011 44 10

тел./факс (0542) 25 56 46